O firmie

Jakość i niezawodność

Firma Comec Italia została założona w 1970 r. we Włoszech, stając się pierwszą firmą, która zaoferowała maszyny do tampodruku na skalę przemysłową. Z biegiem lat, udoskonalając proces produkcji i oferując wysokiej jakości maszyny, udało nam się wypracować silną pozycję na rynku. Firma ciągle  się rozwijała, przechodząc od produkcji opartej na projektach mechanicznych, w stronę bardziej wyszukanych - elektronicznych sterowanych komputerowo. Stały rozwój doprowadził do wybudowania nowej siedziby firmy, gdzie na ponad 5.000m2 hali produkcyjnej projektuje się i wytwarza tamponiarki Inkprint. Wszystkie wspomniane cechy zapewniają najwyższą jakość i niezawodność naszych maszyn

Comec Italia jest również właścicielem marki POLYPRINT, pod którą to produkowane są tampony, farby i formy drukowe. Dziś Comec Italia to firma obecna na rynkach wszystkich kontynentów, nagrodzona nagrodą za Handel Zagraniczny, która jest przyznawana przez Włoską Izbę Handlową. 

Pod koniec 2004 r. została uruchomiona dystrybucja w Polsce. Wyłącznym oficjalnym dystrybutorem produktów Comec Italia na terenie Polski stała się firma Comec Polska.

 

certyfikat

 

Doradztwo i fachowa pomoc

Mogą Państwo liczyć u nas na fachową pomoc i doradztwo. Zawsze staramy się mieć na pierwszym miejscu potrzeby Klientów, a nie swoje cele. Dzięki temu, kiedy cele Klientów są realizowane, my również wychodzimy na tym najepiej. Nie spotkają się Państwo u nas z próbami nachalnego narzucenia własnej wizji. Comec to miejsce, gdzie słuchamy Państwa potrzeb, a dopiero później proponujemy rozwiązania.

 

Oferta

Oferujemy szeroki zakres maszyn - zaczynając od najmniejszej KP05, a kończąc na najbardziej zaawansowanym technologicznie modelu maszyny XE-TECH 16-20. Pełna oferta to ponad 200 możliwych konfiguracji tamponiarek i innych maszyn do tampodruku. Wszystkie mogą być wyposażone w urządzenia dodatkowe:

  • stoły obrotowe
  • podajniki eliptyczne, liniowe i krokowe
  • urządzenia do przygotowania płomieniowego
  • automatyczne ładowanie i rozładowywanie przedmiotu suszarki
  • roboty

Jeśli szukasz nowoczesnych, bezpiecznych i przyjaznych dla środowiska maszyn do tampodruku, zapraszamy do kontaktu. Mamy tamponiarkę do każdej produkcji! (a jeśli nie mamy, to zrobimy).

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl